[addtoany]
Global Village is het grootste multiculturele festival in en ver rondom Dubai. Je kan er als het ware de hele wereld bezoeken.
Zo zijn er meer dan 25 landelijke paviljoenen. Sommige landen hebben een eigen paviljoen, andere zijn dan weer samengebracht tot één gezamenlijk paviljoen. Zo heeft bijvoorbeeld Thailand een eigen paviljoen en zijn de landen van Afrika tezamen in één paviljoen.
In de paviljoenen zijn over het algemeen winkels te vinden en evenementen te beleven, elk met hun eigen invloed van dat betreffend land of regio.
Maar liefst meer dan 3.500 winkels van bijna 80 verschillende landen bieden hun lokale producten aan in het festivalpark. Verhongeren zal je er ook niet direct doen, je kan er maar liefst meer dan 20 verschillende multiculturele keukens vinden. Voor een snelle hap kan je nog 120 traditionele eetstandjes vinden.
Voor gezinnen met kinderen is dit ook een waar paradijs! Met meer dan 60 verschillende attracties is er voldoende amusement voor groot en klein, van sensationele attracties tot traditionele straatspelen. Wanneer je een fan bent van optredens dan plan je best een bezoek aan Global Village op vrijdag.
Op die dag kan je vanaf 21u komen kijken naar een concert van nationale en internationale artiesten. Om het festival helemaal op de kaart te zetten is er elke donderdag en vrijdag een spetterend vuurwerk tot slot.
Tickets voor één dag zijn bij aankomst te verkrijgen aan de kassa en een half uur voor opening (15.30u). Het park heeft twee ingangen, Gate of the World en Cultural Gate. De tickets kosten AED 15 per persoon voor één dag.
Kinderen onder de 3 jaar en senioren boven de 65 jaar mogen het park gratis binnen. Ook voor gehandicapten is de toegang gratis en zij mogen iemand meebrengen als hulp die ook gratis binnen mag op Global Village.
Dubai Global Village is geopend van oktober 2020 tot april 2021. Door het Corona virus zijn de juiste data nog niet volledig bekend.
Global village is te bereiken via afrit 37 van de Sheikh Mohammed Bin Zande Road. De auto kan je makkelijk parkeren op de grote parking van Global Village die volledig gratis is.
De gratis shuttlebussen zetten je tot vlak aan de inkom af. Er zijn ook mogelijkheden om tot vlak voor de ingang te parkeren, deze prijzen gaan van AED 50 tot AED 200.
Download de Google Maps kaart en geef als bestemming “Global Village” in.
Omdat het festivalpark verder landinwaarts ligt is er geen metro tot aan Global Village. De 4 busroutes van de RTA vangen dit op. Deze vertrekken van verschillende plaatsen in Dubai. De buslijnen 102, 103, 104 & 106 zorgen voor deze verbindingen en de bussen rijden van 15.15 tot 11.15.
Vlot en makkelijk is het park te bereiken door de taxi’s in Dubai. Wanneer je alles van tevoren wil plannen kan je kiezen voor een ticket inclusief ophalen door een taxi in Dubai. GetYourGuide biedt hier tickets voor aan.
[addtoany]
Wij werken enkel met de betrouwbaarste partners in de reissector, zodat je veilig en zeker kan zijn van een geslaagde vakantie.
Bekijk hier al onze partners.
© 2021 OpVakantieNaar.com - All Rights Reserved
Created with passion by Digital Work
Mooi artikel! wij zijn er vorig jaar geweest.
Hoi Leander, leuk om te horen.
Gr Johan